Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/60021
On universal compositions of maps
Cerin, Zvonko

Data: 1991
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 35, Núm. 2 (1991) , p. 363-374, ISSN 0214-1493

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37664
DOI: 10.5565/PUBLMAT_35291_04
DOI: 10.5565/37664


12 p, 354.7 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-12, darrera modificació el 2017-05-24



   Favorit i Compartir