Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/60032
On the complete digraphs which are simply disconnected
Demaria, Davide C.
Kiihl, J. Carlos S.

Data: 1991
Resum: Homotopic methods are employed for the characterization of the complete digraphs which are the composition of non-trivial highly regular tournaments.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 35, Núm. 2 (1991) , p. 517-525, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_35291_15


9 p, 266.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-12, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir