Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/60033
Applications of the Euler characteristic in bifurcation theory
Rybicki, Slawomir

Data: 1991
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 35, Núm. 2 (1991) , p. 527-535, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_35291_16


9 p, 241.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-12, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir