Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/60035
A Classification of braid types for periodic orbits of diffeomorphisms of surfaces of genus one with topological entropy zero
Guaschi, J
Llibre, Jaume
Mackay, R. S.

Data: 1991
Resum: We classify the braid types that can occur for finite unions of periodic orbits of diffeomorphisms of surfaces of genus one with zero topological entropy.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 35, Núm. 2 (1991) , p. 543-558, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_35291_18


16 p, 417.1 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-12, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir