Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/60114
On the intersection forms of closed 4-manifolds
Cavicchioli, Alberto
Hegenbarth, Friedrich

Data: 1992
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 36, Núm. 1 (1992) , p. 73-83, ISSN 0214-1493

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37686
DOI: 10.5565/PUBLMAT_36192_07
DOI: 10.5565/37686


11 p, 208.5 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-16, darrera modificació el 2017-05-24



   Favorit i Compartir