Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/60120
On strongly nonlinear elliptic equations with weak coercitivity condition
Simon, László

Data: 1992
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 36, Núm. 1 (1992) , p. 175-188, ISSN 0214-1493

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37692
DOI: 10.5565/PUBLMAT_36192_13
DOI: 10.5565/37692


14 p, 267.5 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-16, darrera modificació el 2017-05-24



   Favorit i Compartir