Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/60138
A uniqueness theorem for invariantly harmonic functions in the unit ball of Cn
Bruna, Joaquim (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 1992
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 36, Núm. 2 (1992) , p. 421-426, ISSN 0214-1493

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37708
DOI: 10.5565/PUBLMAT_362A92_06


6 p, 125.8 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-16, darrera modificació el 2017-04-28



   Favorit i Compartir