Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/60217
Chaos expansions and local times
Nualart, David
Vives, Josep

Data: 1992
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 36, Núm. 2 (1992) , p. 827-836, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_362B92_07


9 p, 177.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-21, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir