Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/60256
L1 and L°°-estimates with a local weight for the a-equation on convex domains in Cn
Tugores, Francesc

Data: 1992
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 36, Núm. 2 (1992) , p. 989-999, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_362B92_16


11 p, 248.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-26, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir