Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/60261
A weak type inequality for cauchy transforms of finite measures
Verdera, Joan (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 1992
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 36, Núm. 2 (1992) , p. 1029-1034, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_362B92_19


6 p, 137.7 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-26, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir