Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/60269
On the structure of the canonical module of the Rees álgebra and the associated graded ring of an ideal
Zarzuela, S.

Data: 1992
Resum: In this note we give the description of a morphism related with.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 36, Núm. 2 (1992) , p. 1075-1084, ISSN 0214-1493

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/38195
DOI: 10.5565/PUBLMAT_362B92_22
DOI: 10.5565/38195


10 p, 219.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-26, darrera modificació el 2017-05-24



   Favorit i Compartir