Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/60294
Proprietes de moyenne pour les solutions de systemes elliptiques
Détraz, Jacqueline

Data: 1993
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Francès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 37, Núm. 1 (1993) , p. 83-89, ISSN 0214-1493

Adreça original: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37759
DOI: 10.5565/PUBLMAT_37193_06
DOI: 10.5565/37759


7 p, 154.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-26, darrera modificació el 2017-05-24



   Favorit i Compartir