Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/60308
An indestructible Blaschke product in the little Bloch space
Bishop, Christopher J.

Data: 1993
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 37, Núm. 1 (1993) , p. 95-109, ISSN 0214-1493

Adreça original: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37761
DOI: 10.5565/PUBLMAT_37193_08
DOI: 10.5565/37761


15 p, 412.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-26, darrera modificació el 2017-05-24



   Favorit i Compartir