Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/60318
Enveloppes polynomiales de varietes reelles dans c2
Gourlay, Boris

Data: 1993
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Francès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 37, Núm. 1 (1993) , p. 225-238, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_37193_15


14 p, 281.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-26, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir