Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/60337
Some theorems of Phragmen-Lindelof type for nonlinear partial differential equations
Quintanilla, Ramón

Data: 1993
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 37, Núm. 2 (1993) , p. 443-463, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_37293_15


21 p, 441.6 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-26, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir