Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/60341
Weighted norm inequalities for maximal functions from the muckenhoupt conditions
Rakotondratsimba, Y.

Data: 1994
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 38, Núm. 1 (1994) , p. 26-36, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_38194_03


12 p, 2.0 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-26, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir