Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/60378
Approximation par des fonctions holomorphes a croissance controleé
Charpentier, Ph.
Dupain, Y.
Mounkaila, Modi

Data: 1994
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Francès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 38, Núm. 2 (1994) , p. 269-298, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_38294_02


30 p, 4.7 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-28, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir