Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/60385
Normal bases for the space of continuous functions defined on a subset of Zp
Verdoodt, Ann

Data: 1994
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 38, Núm. 2 (1994) , p. 371-380, ISSN 0214-1493

Adreça original: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37811
DOI: 10.5565/PUBLMAT_38294_07
DOI: 10.5565/37811


10 p, 1.8 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-28, darrera modificació el 2017-05-24



   Favorit i Compartir