Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/60386
Residu de Grothendieck et forme de Chow
Elkadi, M.

Data: 1994
Resum: We show an explicit relation between the Chow form and the Grothendieck residue; and we clarify the role that the residue can play in the intersection theory besides its role in the division problem.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Francès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 38, Núm. 2 (1994) , p. 381-393, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_38294_08


13 p, 2.3 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-28, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir