Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/60392
Multiplier extension and samplin G theorem on hardy spaces
Sun, Qiyu

Data: 1994
Resum: Extension by integer translates of compactly supported function for multiplier spaces on periodic Hardy spaces to multiplier spaces on Hardy spaces is given. Shannon sampling theorem is extended to Hardy spaces.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 38, Núm. 2 (1994) , p. 441-454, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_38294_13


14 p, 2.3 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-28, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir