Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/60398
On the structure of the intersection of two middle third cantor sets
Davis, Gregory J.
Hu, Tian-You

Data: 1995
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 39, Núm. 1 (1995) , p. 43-60, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_39195_03


18 p, 158.7 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-28, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir