Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/62349
Linear topological invariants of spaces of holomorphic functions in infinite dimension
Ha, Nguyen Minh
Hai, Le Mau

Data: 1995
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 39, Núm. 1 (1995) , p. 71-88, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_39195_05


18 p, 170.8 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-09-16, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir