Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/62364
Some recent results on Hochschild homology of commutative algebras
Lago, Ana
Rodicio, Antonio G.

Data: 1995
Resum: This article is a brief survey of the recent results obtained by several authors on Hochschild homology of commutative algebras arising from the second author’s paper.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 39, Núm. 1 (1995) , p. 161-172, ISSN 0214-1493

Adreça original: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37829
DOI: 10.5565/PUBLMAT_39195_09
DOI: 10.5565/37829


12 p, 122.6 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-09-17, darrera modificació el 2017-05-24



   Favorit i Compartir