Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/62382
Non résonance près de la première valeur propre d’un système elliptique quasilinéaire de type potentiel
El Hachimi, A.
Thélin, F. de

Data: 1995
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Català.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 39, Núm. 2 (1995) , p. 393-404, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_39295_14


12 p, 135.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-09-17, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir