Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/62383
Corrigenda to “unique continuation for Schrödinger operators” and a remark on interpolation of Morrey spaces
Ruiz, Alberto
Vega, Luis

Data: 1995
Resum: The purpose of this note is two fold. First it is a corrigenda of our paper[ RV1]. And secondly we make some remarks concerning the interpolation properties of Morrey spaces.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 39, Núm. 2 (1995) , p. 405-411, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_39295_15


7 p, 101.7 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-09-17, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir