Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/62385
The maximal quotient rings of regular group rings III
Cedó, Ferran (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 1996
Resum: We give a new proof of the main result of [1] which does not use the classification of the finite simple groups.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 40, Núm. 1 (1996) , p. 15-19, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_40196_02


5 p, 84.7 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-09-17, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir