Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/62395
Auto-applications holomorphes propres des domaines polynomiaux rigides de C2
Chaouech, Abdelaziz

Data: 1996
Resum: We show that proper holomorphic self maps of pseudoconvex rigid polynomial domains in C2 are automorphisms.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Francès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 40, Núm. 1 (1996) , p. 41-66, ISSN 0214-1493

Adreça original: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37851
DOI: 10.5565/PUBLMAT_40196_04
DOI: 10.5565/37851


26 p, 221.5 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-09-17, darrera modificació el 2017-05-24



   Favorit i Compartir