Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/62398
Equivalence de deux fibrations pour les feuilletages logarithmiques
Kabila, Abdelhak

Data: 1996
Resum: The object of this work is to generalize to the germs of Pfaffian logarithmic forms, the two equivalent descriptions of the J. Milnor’s fibre that is wellknown for the germs of holomorphic functions.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Francès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 40, Núm. 1 (1996) , p. 95-114, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_40196_07


20 p, 156.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-09-17, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir