Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/62466
On the self-intersection local time of Brownian motion-via chaos expansion
Hu, Yaozhong

Data: 1996
Resum: We discuss the weak compactness problem related to the selfintersection local time of Brownian motion. We also propose a regular renormalization for self-intersection local time of higher dimensional Brownian motion.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 40, Núm. 2 (1996) , p. 337-350, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_40296_06


14 p, 140.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-09-20, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir