Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/62470
On bilinear Littlewood-Paley square functions
Lacey, M. T.

Data: 1996
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 40, Núm. 2 (1996) , p. 387-396, ISSN 0214-1493

Adreça original: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37872
DOI: 10.5565/PUBLMAT_40296_10
DOI: 10.5565/37872


10 p, 116.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-09-20, darrera modificació el 2017-04-19



   Favorit i Compartir