Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/65197
Local and nonlocal weighted pLaplacian evolution equations with Neumann boundary conditions
Andreu, Fuensanta (Universitat de València. Departament d’Anàlisi Matemàtica)
Mazón, José M. (Universitat de València. Departament d’Anàlisi Matemàtica)
Rossi, Julio D. (Universidad de Buenos Aires. Departamento de Matemática)
Toledo Melero, José Julián (Universitat de València. Departament d’Anàlisi Matemàtica)

Data: 2011
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 55, Núm. 1 (2011) , p. 27-66, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_55111_03


40 p, 463.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2011-01-11, darrera modificació el 2016-10-28



   Favorit i Compartir