Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/68651
Opciones quirúrgicas en fracturas femorales conminutas
Martí, J. M. (Facultad de Veterinaria de Mississippi (Estats Units d'Amèrica))

Data: 1999
Drets: Aquest document està subjecte a una llicència d'ús Creative Commons. Es permet la reproducció total o parcial, la distribució i la comunicació pública de l'obra, sempre que es reconegui l'autoria de l'obra original. No es permet la creació d'obres derivades. Creative Commons
Llengua: Castellà.
Document: article ; divulgació ; publishedVersion
Publicat a: Clínica veterinaria de pequeños animales, Vol. 19, Núm. 3 (1999) , p. 181-186, ISSN 1130-7064



7 p, 3.2 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de divulgació
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2011-03-10, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir