Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/69
Computational Nonsmooth Optimization
Qi, L.
Ruszczynski, A.
Womersley, R.

Data: 1997
Llengua: Anglès.
Document: Article ; altres ; article ; publishedVersion
Publicat a: Mathematical Programming, vol. 76 n. 3 (1997) p. 351-352, ISSN 0025-5610



2 p, 128.6 KB
 Accés restringit a la UAB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2006-03-13, darrera modificació el 2016-06-12



   Favorit i Compartir