Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/76157
Exceptional singularities of codimension one holomorphic foliations
Brunella, Marco (Institut de Mathématiques de Bourgogne (França))
Perrone, Carlo (Università di Roma La Sapienza. Dipartimento di Matematica G. Castelnuovo)

Data: 2011
Resum: We study some numerical properties of singularities of codimension one holomorphic foliations which can be analytically collapsed to one point. Some local and global dynamical consequences are deduced.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 55, Núm. 2 (2011) , p. 295-312, ISSN 0214-1493

Adreça original: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/10.5565-PUBLMAT_55211_02
DOI: 10.5565/PUBLMAT_55211_02
DOI: 10.5565/244956


18 p, 182.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2011-09-06, darrera modificació el 2017-05-24



   Favorit i Compartir