Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/91305
Boundedness of rough integral operators on Triebel-Lizorkin spaces
Al-Qassem, H. M.
Cheng, L. C.
Pan, Y.

Data: 2012
Resum: We prove the boundedness of several classes of rough integral operators on Triebel-Lizorkin spaces. Our results represent improvements as well as natural extensions of many previously known results.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès
Tipus de document: article ; recerca ; publishedVersion
Matèria: Singular integral ; Oscillatory integral ; Marcinkiewicz integral ; Rough kernel ; Triebel-Lizorkin spaces
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 56, Núm. 2 (2012) , p. 261-277, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_56212_01


17 p, 344.3 KB
 Accés restringit a la UAB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques

 Registre creat el 2012-06-14, darrera modificació el 2014-02-19



   Favorit i Compartir
QR image