Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/91309
Un théorème de point fixe sur les espaces Lp
Bourdon, M.

Data: 2012
Resum: We establish a fixed point theorem for group actions on Lp-spaces, which generalizes a theorem of Zuk and of Ballmann-Swiatkowski to the case p ≠ 2.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Francès
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 56, Núm. 2 (2012) , p. 375-392, ISSN 0214-1493

Adreça original: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/10.5565%2FPUBLMAT_56212_05
DOI: 10.5565/PUBLMAT_56212_05
DOI: 10.5565/258154


18 p, 384.8 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2012-06-14, darrera modificació el 2017-06-29



   Favorit i Compartir