Network Optimization : Algorithms and Applications
Gallo, G.
Grigoriadis, M.D.

Data: 1997
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Mathematical Programming, vol. 78 n. 2 (1997) p. 105-108, ISSN 0025-5610



4 p, 301.7 KB
 Accés restringit a la UAB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2006-03-13, darrera modificació el 2021-07-24



   Favorit i Compartir