Google Scholar: cites
The oriented graph of multi-graftings in the Fuchsian case
Calsamiglia, Gabriel
Deroin, B
Francaviglia, S.

Data: 2014
Resum: We prove the connectedness and compute the diameter of the oriented graph of multi-graftings associated to exotic CP1-structures on a compact surface S with a given holonomy representation of Fuchsian type.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Matèria: Grafting ; Projective structure ; Fuchsian group
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 58, Núm. 1 (2014) , p. 31-46, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/287165
DOI: 10.5565/PUBLMAT_58114_02


16 p, 308.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2013-12-18, darrera modificació el 2021-12-11



   Favorit i Compartir