Google Scholar: cites
(Weak) compactness of Hankel operators on BMO A
Papadimitrakis, Michael

Data: 2014
Resum: We prove that the notions of compactness and weak compactness for a Hankel operator on BMOA are identical.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Matèria: Hankel operators ; Boundedness ; Compactness ; Weak compactness ; Hardy spaces ; Bounded mean oscillation ; Logarithmic bounded mean oscillation
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 58, Núm. 1 (2014) , p. 221-231, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/287174
DOI: 10.5565/PUBLMAT_58114_11


11 p, 307.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2013-12-18, darrera modificació el 2021-12-11



   Favorit i Compartir