Web of Science: 16 cites, Google Scholar: cites
L2 oundedness of a singular integral operator
Fan, D.
Pan, Y.

Data: 2006
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, V. 41 n. 2 (2006) p. 317-333, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37897
DOI: 10.5565/PUBLMAT_41297_01


17 p, 167.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2006-11-24, darrera modificació el 2021-07-18



   Favorit i Compartir