Web of Science: 1 cites, Google Scholar: cites
Alexander ideals of classical knots
Kearton, C.
Wilson, S. M. J.

Data: 1997
Resum: The Alexander ideals of classical knots are characterised, a result which extends to certain higher dimensional knots.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, V. 41 n. 2 (1997) p. 489-494, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37909
DOI: 10.5565/PUBLMAT_41297_13


6 p, 85.6 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2006-11-24, darrera modificació el 2021-07-18



   Favorit i Compartir