Web of Science: 0 cites, Google Scholar: cites
The closed convex hull of the interpolating Blaschke products
Øyma, K.

Data: 1997
Resum: The closed convex hull of the interpolating Blaschke products contains any bounded analytic function of sufficiently small norm.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, V. 41 n. 2 (1997) p. 659-669, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37921
DOI: 10.5565/PUBLMAT_41297_25


11 p, 118.1 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2006-11-24, darrera modificació el 2021-07-18



   Favorit i Compartir