Web of Science: 7 cites, Scopus: 6 cites, Google Scholar: cites
Lp Regularity of the dirichlet problem for elliptic equations with singular drift
Rios, Cristian (Trinity College. Department of Mathematics)

Data: 2006
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, V. 50 n. 2 (2006) p. 475-507, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/49977
DOI: 10.5565/PUBLMAT_50206_11


33 p, 324.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2006-12-18, darrera modificació el 2021-07-18



   Favorit i Compartir