Google Scholar: cites
Classification of degree 2 polynomial automorphisms of C3
Fornæss, John Erik (The University of Michigan. Mathematics Department)
Wu, He (The University of Michigan. Mathematics Department)

Data: 1998
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, V. 42 n. 1 (1998) p. 195-210, ISSN 2014-4350

Adreça original: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37931
DOI: 10.5565/PUBLMAT_42198_10


16 p, 172.5 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2006-12-18, darrera modificació el 2021-07-18



   Favorit i Compartir