Per citar aquest document: https://ddd.uab.cat/record/145317
Web of Science: 0 cites,
Medium amplitude limit cycles of some classes of generalized Liénard systems
Rebollo-Perdomo, Salomón (Centre de Recerca Matemàtica (Bellaterra))

Data: 2015
Nota: Agraïments: Part of the results of this work come from the author’s postdoctoral stay at the Departament de Matemàtiques of the Universitat Autònoma de Barcelona. The author would like to thank the Centre de Recerca Matem`atica for their support and hospitality during the period in which this paper was completed.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Matèria: Abelian integrals ; Limit cycles
Publicat a: International Journal of Bifurcation and Chaos in Applied Sciences and Engineering, Vol. 25 Núm. 10 (2015) , p. 1550128 (10 pages), ISSN 1793-6551

DOI: 10.1142/S021812741550128X


11 p, 263.7 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-01-12, darrera modificació el 2017-10-14



   Favorit i Compartir