Per citar aquest document: https://ddd.uab.cat/record/150441
Web of Science: 3 cites,
Limit cycles, invariant meridians and parallels for polynomial vector fields on the torus
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Medrado, Joao Carlos (Universidade Federal de Goiás (Brasil))

Data: 2011
Nota: Número d'acord de subvenció MEC/MTM2008-03437
Nota: Número d'acord de subvenció AGAUR/2009/SGR-410
Nota: Agraïments: The second author is partially supported by a CNPQ and CAPES grants. All authors are also supported by the joint project CAPES–MECD grant PHB-2009-0025–PC and AUXPE-DGU 15/2010.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Matèria: Polynomial vector fields ; Invariant parallel ; Invariant meridian ; Limit cycle ; Periodic orbit
Publicat a: Bulletin des Sciences Mathematiques, Vol. 135 (2011) , p. 1-9, ISSN 0007-4497

DOI: 10.1016/j.bulsci.2010.06.005


Preprint
8 p, 625.6 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-10-14



   Favorit i Compartir