Per citar aquest document: https://ddd.uab.cat/record/150442
Web of Science: 3 cites,
Comet and Hill-type periodic orbits in restricted (N 1)-body problems
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Stoica, Cristina (Wilfrid Laurier University (Canadà). Department of Mathematics)

Data: 2011
Nota: Número d'acord de subvenció MINECO/MTM2008-03437
Nota: Número d'acord de subvenció AGAUR/2009/SGR-410
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Journal of Differential Equations, Vol. 250 (2011) , p. 1747-1766, ISSN 0022-0396

DOI: 10.1016/j.jde.2010.08.005


Preprint
24 p, 402.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-10-14



   Favorit i Compartir