Per citar aquest document: https://ddd.uab.cat/record/150443
Web of Science: 15 cites,
Limit cycles bifurcating from a perturbed quartic center
Coll, Bartomeu (Universitat de les Illes Balears. Deptartament de Matemàtiques i Informàtica)
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Prohens, Rafel (Universitat de les Illes Balears. Deptartament de Matemàtiques i Informàtica)

Data: 2011
Nota: Número d'acord de subvenció MIC/MTM2008-06098-C02-1
Nota: Número d'acord de subvenció AGAUR/2009/SGR-410
Nota: Agraïments: The first and third authors are partially supported by the grant TIN2008-04752/TIN
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Chaos, Solitons and Fractals, Vol. 44 (2011) , p. 317-334, ISSN 0960-0779

DOI: 10.1016/j.chaos.2011.02.009


Preprint
24 p, 438.8 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-10-14



   Favorit i Compartir