Per citar aquest document: https://ddd.uab.cat/record/150444
Web of Science: 2 cites,
Abel-like differential equations with a unique limit cycle
Álvarez Torres, María Jesús (Universitat de les Illes Balears. Departament de Matemàtiques i Informàtica)
Bravo, Jose Luis (Universidad de Extremadura. Departamento de Matemáticas)
Fernández, Manuel (Universidad de Extremadura. Departamento de Matemáticas)

Data: 2011
Nota: Número d'acord de subvenció AGAUR/2005/SGR-550
Nota: Agraïments: M.J.A. was partially supported by grants MTM2005-06098-C02-1. J.L.B. and M.F. were partially supported by grant FEDER(UE) MTM2008-05460.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Nonlinear Analysis. Theory, Methods & Applications. An International Multidisciplinary Journal. Series A: Theory and Methods, Vol. 74 (2011) , p. 3694-3702, ISSN 0362-546X

DOI: 10.1016/j.na.2011.02.049


15 p, 350.5 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-10-14



   Favorit i Compartir