Per citar aquest document: https://ddd.uab.cat/record/150447
Web of Science: 12 cites,
On the 16th Hilbert problem for limit cycles on nonsingular algebraic curves
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Ramírez, Rafael Orlando (Universitat Rovira i Virgili. Departament d'Enginyeria Informàtica i Matemàtiques)
Sadovskaia, Natalia (Universitat Politècnica de Catalunya. Departament de Matemàtica Aplicada II)

Data: 2011
Nota: Número d'acord de subvenció MIC/MTM2008-03437
Nota: Número d'acord de subvenció AGAUR/2009/SGR-410
Nota: Agraïments: The second author was partly supported by the Spanish Ministry of Education through projects DPI2007-66556-C03-03, TSI2007-65406-C03-01 ”E-AEGIS” and Consolider CSD2007-00004 ”ARES”.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Journal of Differential Equations, Vol. 250 (2011) , p. 983-999, ISSN 0022-0396

DOI: 10.1016/j.jde.2010.06.009


15 p, 312.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-10-14



   Favorit i Compartir